natro-domain-verification=8137cdbcea5c534b3ef90f95bb9c9278
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/turkuvazbatguano?ref=hl
  • https://twitter.com/yarasa_gubresi
Duyurular

 

 

Turkuvaz A.Ş. Eskişehir Gıda Tarım Ajansı sözleşmesi imzalayarak hizmet sektörüne girdi..

Turkuvaz A.Ş. Eskişehir Gıda Tarım Ajansı sözleşmesi imzalayarak hizmet sektörüne girdi...

 

 

 

GIDA-TARIM AJANSI, ELBİRKOOP ve GIDA HAVUZU GÜÇBİRLİĞİ PLATFORMU ile YENİ NESİL YAPILANMA

Yarasa gübresini ülkemize tanıtarak çok kıymetli bu sektörün oluşmasına katkı yapan TURKUVAZ Gıda Tarım Güç Birliği ESKİŞEHİR ajansı sözleşmesiyle ilklere imza atmaya devam ediyor. Üretici ve tüketiciye yeni nesil organik ürünleri ulaştıran şirketimiz hizmet alanında da çalışmalarını sürdürmektedir.

 
Güvenli gelecek ve Güvenilir Gıda İçin Yeni Nesil Ticaret

Gıda sektöründe; fiyat stabilizasyonu ve istikrarını oluşturmak, üretenlerin sosyo-ekonomik kriterlerini yükseltmek, girdi maliyetlerini düşürmek, veri bankası, yayıncılık, enformasyon, lojistik, finansman, gibi yan desteklerle toplam kaliteyi artırmak.

Gıda ve tarım sektörü için, internet ortamında oluşturulmakta olan bir FİDE sistemi ve kooperatif oluşumu ile; yurt içi ve yurt dışından, ürün, üretici, tüccar ve tüketicileri buluşturarak borsa tarzında pazar ve piyasa oluşturmak. Ayrıca veri madenciliği, habercilik, interaktif yayıncılık, lojistik, ekspertiz gibi diğer destek alanları ile sektörel enformasyon hizmetleri sunumu.

Tarım-Gıda ürünleri ile girdi piyasalarında, efektif ticaret ve enformasyon ortamı oluşturma projesidir.

Üretici, Çiftçi ve tüccarlarımızın; toplu tedarik organizasyonları ve ELBİRLİĞİ FONLARI ile girdi maliyetlerini düşürebilecekleri gibi kooperatif ve Network sistemi içindeki diğer ticari faaliyetlerden de pay alarak, emeğinin karşılığını alabilmesinin projesidir.

Tarla ile sofra arasındaki fiyat makasının daraltılarak istikrarlı ve stabil fiyatlarla vatandaşlarımızın, sağlıklı, ucuz ve güvenle besleneceği, gıda fiyatlarının regüle edileceği piyasayı oluşturma projesidir.

Oluşturulan gıda ambarıyla; Ülkemizin tarımsal ve endüstriyel gıda potansiyelinin dünyaya açılması ve ihracatı artırma projesidir.

Ekonomik yönü bir yana, insanlığın ortak kazanımı olan üretilmiş ve elde edilmiş gıda varlığının pazarlama kaynaklı israfının ve telefin önlenmesi projesidir.

Yaygın olan kayıt dışılığın azaltılması ve kayıtlı sisteme geçiş ile vergi gelirlerini arttırma projesidir.

Ürün-üretim-satış planlaması, fiyat trendleri, fiyat analiz ve tahminleri, arz-talep hareketleri, bölgesel-yöresel gıda stoklarının bilinmesi gibi ihtiyaçlar için veri ve bilgi bankası oluşturma projesidir.

Enformasyon hizmetleri, habercilik, yayıncılık, lojistik, finans ve interaktif haberleşme ortamı ile toplam kalitenin artırılması projesidir


 


Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret534235