Garanti ve İade

Garanti ve İade Şartları

Siparişin Teslimat Süresi

yarasagubresi.com.tr sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini önalanda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Normal şartlarda yarasagubresi.com.tr 'den yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde Türkiye'nin heryerine 1-3 günü içerisinde anlaşmalı kargolarımız ile ulaştırılmaktadır.

Hafta sonu Siparişleri

Hafta içleri 16:00'dan önce verilen ödemesi yapılmış siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günü 12:00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından Salı gününden önce adresinize ulaşmayacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Havale

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.

Alıcı Bilgileri

yarasagubresi.com.tr 'den vermiş olduğunuz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı"  kısımları dikkatlice doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcının kimlik ibrazı karşılığında teslim alınabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. İSTANBUL (Adalar) ve ÇANAKKALE (Bozcaada,Gökçeada) adreslerine gönderimlerimiz sadece PTT KARGO ile yapılmaktadır.

Hatalı ve Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal firmamızla irtibata geçiniz.

İade

  • İade edilecek ürüne ait geri gönderim kargo ücreti müşteriye aittir. Gönderilirken ödenen kargo bedelide düşülerek kalan miktarın ödemesi müşterinin vereceği kendine ait hesap numarasına yapılır.
  • Ambalajı yırtık kutusu açılmış, kullanılmış ya da tekrar satılmayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.
  • Teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde  faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.
  • İadeler de varsa ürün eksiksiz ve sağlam olarak gönderme sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri ürünü eksiksiz olarak iade etmemesi durumunda ürün iadesi değerlendirilmeye alınmaz ve tutar iade edilmez. Fatura ve suretleri gönderilmeyen iadeler kabul edilmez.

İptal

Siparişleriniz kargoya teslim edilmeden 0 850 888 1970  nolu telefonumuzdan arayarak veya info@yarasagubresi.com.tr  e-posta adresine mesaj göndererek sipariş iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iade işlemleri kargodaki ürünlerin geri çağrılmasından sonra yapılabilecektir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5